logo

Aasta Jälg 2011

2011

Novembris kuulutas Keila Noortekeskus koostöös Keila linnaga välja Keila linna noori ja noorteorganisatsioone tunnustava ettevõtmise „Aasta Jälg“ 2011. Välja kuulutati viis erinevat kategooriat. Kokku laekus 21 kandidaati, mille seast tegi ¾ürii oma valikud.

„Aasta Jälg“ 2011 viis võidukat laureaati tehti avalikult teatavaks 15.12.2011 Keila Noortekeskuses toimunud üritusel. Need olid järgnevad:

 

Vabatahtlik noor

Kadri-Ann Rannamets

Tegus noorteorganisatsioon

KeKo

Noor algataja

Liisa Nurmela

Töömalevlane

Martin Mannov

Aktiivne noor

Erik Ehrbach

 

Miks osutusid valituks just need kandidaadid? 

Toome välja mõned põhjendused, mis kandidaatide esitamisel ankeetides kirjas oli.

Kadri-Ann

Kadri-Ann on alati valmis aitama. Temast on käesoleval aastal väga palju abi olnud just noortekeskuses: tegeles noortekioskis „Luuk“, aitas noorsootöötajaid, suhtles noortega, aitas üritusi organiseerida jne. Lisaks on Kadri-Ann  Keila Noorteaktiivi juhatuse liige ja aktiivne Keila võrkpalliklubi tegemistes.

KeKo

Keko töös osalevad ärksad noored, kes soovivad koolielu rikastada. Nad arutlevad aktuaalsete probleemide üle, kajastavad koolielu, tutvustavad erinevaid tegusaid  inimesi jne. Õpilased osalevad lehe tegemises ise algusest lõpuni. See õpetab neile koostööd, loovust, eneseväljendust ja vastutust. KeKo paistab silma avatud õhkkonnaga, liikmed on aktiivsed, uuendusmeelsed ja töö ajalehega toob nende ellu vaheldust ning uusi väljakutseid.

Liisa

Liisa on väga tubli ja aktiivne, võiks isegi öelda, et ta on Keila Koolis kõige aktiivsem noor. Tema innustab teisi ja seeläbi muudab koolielu värvikamaks. Ta oskab meeskonda juhtida ja on suurepärane eeskuju. Tema algatusel on Keila Koolis ellu viidud järgmised üritused: „Vaba lava“, „Keila Kooli Dokumentaalfilmiklubi“,  „Ülemaailmne AIDSi vastu võitlemise päev“, „Seksuaalterviseliidu päev“ jne.

Martin

Martin töötas 2011.a suvel töömalevlasena Vikerkaare lasteaias. Rühmaõpetajatele jättis Martin väga sümpaatse mulje. Ta oli aktiivne, rõõmus ja lastesõbralik. Esiletoomist väärivad tema algatusvõime, huvitavad ettevõtmised ja eriline klapp lastega. Martin on tubli ja teotahteline noor.

Erik

Erik on aktiivne mitte ainult koolis ja noortekeskuses vaid terves kogukonnas. Ta lööb kaasa erinevates tegevustes ja panustab sellega Keila linna arengusse. Keila Kool hindab Erikut suure abilise ja partnerina.  Ta on kooliraadio „HUGO“ pealik ning tegev  Kraadio töös. Erik jõuab toimetada ka õpilasesinduses ja on MTÜ Keila Noorteaktiivi liige. Erik on kohusetundlik ja õiglane. Ta on üks Rokipeo ja Moeshow eestvedajatest. Erinevatel üritustel on temapoolne hindamatu abi  heli- ja valgustehnika  osas.

Loe, kes olid teised kandidaadid

2011__1

 

 

 

 

 

 

AITÄH KÕIGILE, KES ESITASID KANDIDAATE NING

ANTUD ETTEVÕTMISELE OMA PANUSE ANDSID!

 

Täname ürituse toetajaid:

  • Hole In One
  • Ilu- ja Lõõgastuskeskus Püramiid
  • Ilusalong Belle
  • Keila Tervisekeskus

 

pyramiid_11 holeinone Terva logo