Kontakt

Juhataja:

 

Gethe Kooli

gethe@keilanoortekeskus.ee

55596360

 

Noorsootöötajad:

Geter Ehrenpreis geter@keilanoortekeskus.ee Geter_
Laivi Tammejuur laivi@keilanoortekeskus.ee  laivi_
Lisett Liiv lisett@keilanoortekeskus.ee lisett_
Moonika Tsilk moonika@keilanoortekeskus.ee  
Aare Lepiksaar aare@keila.ee
Gerhard Trolla    

 

Vabatahtlik: Andreas Kienbaum 🙂

 

Maja korrashoiu ja puhtuse eest hoolitseb:

Keila Vesi AS

Ringijuhendajad:

Siim Ülavere       Kitarriring

Liivika Asumaa        Saviring

Evelin Laanest        Loodus-ja teadusring

Karmo Tihane     Tehnikaring

Rasmus Maasen    Salvestusring

Sten-Erik Orusalu    Päästealaring