Rula/ tõuksi/ BMX koolitus
07/05/2018
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus kutsub noori vanusevahemikus 9.-12. klass praktilisele koolitusele Tallinnas 12. juunil Elamuslaboris
22/05/2018
Rula/ tõuksi/ BMX koolitus
07/05/2018
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus kutsub noori vanusevahemikus 9.-12. klass praktilisele koolitusele Tallinnas 12. juunil Elamuslaboris
22/05/2018

Mindvalley noortepäev

Sel suvel toob Mindvalley tiim esmaskordselt Tallinnasse suurürituse, Mindvalley U, mille programm leiab aset Kultuurikatlas 28.06 – 22.07. Mindvalley U eesmärgiks on pakkuda haridusplatvormi elukestvaks õppeks sõltumata isiku vanusest ja tänu sellele loome eraldi programmi ka lastele ja teismelistele.

Eesti Vabariigi sünnipäeva puhul kingib Mindvalley meeskond eesti noortele (14-20 aastat) tasuta seminari, ”Sinu erakordne elu’‘, mille raames astuvad üles nii mitmed Mindvalley rahvusvaheliste lavade inspireerivad esinejad (Vishen Lakhiani, Kirstina Mänd-Lakhiani jt) kui ka meie omad eeskujud (Tanel Padar, Kristel Kruustük, jt), et jagada teadmisi, oskusi ja edulugusid, aitamaks noortel leida enda tee, mis on kooskõlas nende südamesoovide, unistuste ja visiooniga.

Mindvalley on 2003. aastal Vishen Lakhiani poolt asutatud rahvusvaheline haridus- ning tehnoloogia ettevõte, mille missiooniks on tuua miljonite inimesteni laiahaardeline, eluks vajalikke oskusi edendav haridus läbi maailmakuulsate autorite virtuaalsete kursuste ja konverentside. Mindvalley on pühendunud töötajasõbraliku organisatsioonikultuuri edendaja, olles aastaid nomineeritud Wordblu poolt üheks kõige demokraatlikumaks ettevõtteks.

Vishen Lakhiani-t seob Eestiga eestlasest abikaasa Kristina Mänd-Lakhiani, nende kaks last ja Mindvalley Eesti 15-liikmeline tiim. 2017. a. avaldati eestikeelsena Visheni raamat “Erakordse Elu Kood”, mis esmakordselt jõudis inglise keelsena trükki 2016. aastal ning tõusis kiirelt New York Times’i ja Amazon’i enimostetud teoste nimekirja.

Kandideerimisavaldus asub siin: http://specialevent.mindvalley.com/noortepaev