Jälle Algab Kõik Episood 2 Hooaeg 1
07/10/2019
Matk, Crossfit, grill ja tee Vasalemmas 16.oktoober
11/10/2019
Jälle Algab Kõik Episood 2 Hooaeg 1
07/10/2019
Matk, Crossfit, grill ja tee Vasalemmas 16.oktoober
11/10/2019

Uue hooaja algus kuubis on läinud mööda nagu vihisev sügisetuul. Palju on olnud koosolekuid ja täpsemaid planeerimisi, erinevate koostööpartnerite vahel, kuid ka erinevat laadi taas-sisseelamist.
Olen alustanud regulaarsemalt koolis pikkades vahetundides käimist ja vaheldustegevusi pakkumas ning sellega kindlasti plaanin koos teiste noorsootöötajatega  jätkata.
19.septembril proovisime väiksema noorte seltskonnaga püüda kala Keila jõe ääres, kuid seekord ilmaga ei vedanud ja ka ainuke kala mis konksu otsa jäi, oli imetilluke viidikas :D, kes jätkas oma teekonda kenasti jões edasi.
Noortekeskuse meeskonnaga tegime taas läbi kutsevõistluse, seekord Viimsis, mis oli koolitaja Epp Adleri ja korraldaja Annika Orguse eestvedamisel igati motivatsiooniküllane ning meeleolukas.
26.09 leidis aset meeldivalt osavõtjaterohke nutiviktoriin  (Kahoot) teemal „Maad ja rahvad“, mille võitis „Neeta“, II koha sai võistkond „Kõik Mööda!“ ning kolmandaks jäi võistkond „Kommunist“. Peale põnevate teadmiste saamist viktoriinist vaatasime tõestisündinud sündmustel põhinevat ajaloolist filmi rasside-vahelise konflikti baasilt tekkinud sõprusest „The best of enemies“, mis oli loodetavasti kõigi jaoks silmi avav ja hariv.

Oktoobris-Novembris tulemas:
17. Oktoobril mängude- ja filmiõhtu algusega kell 17.00 mida korraldavad aktiivsed Keila noored ise
19. Oktoobrist alates üleval uus näitus, seekord parimatest fotodest,  mis tehtud Keila Noortekeskuse fotoringis osalejate poolt eelmisel hooajal
31. Oktoobril 18.30 uus temaatiline nutiviktoriin „Maailm – meie kalleim vara“, peale mida vaatame taas mõnd temaatilist filmi. Registreerida saad end või oma kuni 3-liikmelise võistkonna – SIIN (https://forms.gle/nqn4q45VSmtmN1wy9)
5. Novembril ootan taas 16-19.00 kuni 5 huvilist kaasa, et enne suurte külmade tulekut veel korra Keila jõest kalapüüki testida – osalemissoovist kirjutada palun aare@keila.ee (hiljemalt 1.11ks)
7.novembril  algusega kell 17.00 leiab Kuubis aset Pannkoogikohvik, mille peakorraldajaks on Keila Kooli oma poiss.
28.novembril „Jutte luulest“ algusega kell 18.30  Jutte luulest. Itaalias toimunud luuletamist puudutavast Erasmus noortevahetusest ja oma eelnevatest noortevahetuste kogemustest ning enda luuletustest räägib noor luuletaja Maikel Mõttus.
Lisaks on plaanis üks põnev välisriigi tutvustusõhtu, kus Eestis sündinud Andres, nüüd kodumaal tagasi olles, räägib koos oma perega Kolumbiast ja linnast, kus nad elasid. Saab näha, kuulda, proovida ja maitsta, midagi Kolumbia-pärast. Täpne kuupäev ja kellaaeg on selgumas – hoidke silmad kõrvad lahti!

Oktoobrist alustas uuesti ka Improteatri grupp (Kolmapäeviti kell 16.00) ning 5.novembrist hariv majandus- ja rahateadmiste ring „Rahamän-G“ (teisipäeviti)– täpsemat infot nende kohta saab kui kirjutada aare@keila.ee või knk@keila.ee

Ja ikka on oodatud noorte endi initsiatiivi ja ettevõtlikkuse toel korraldatud sündmused – tulge julgelt, lepime kokku ja tehke ära

Näeme koolis, noortekas või kuubis