Öömatk 23.02 – registreerimine
14/01/2020
Spooncast Episood 3 Hooaeg 1
14/01/2020
Näita kõiki

Uudiseid Mõte Kuubist

Hei hei! Head jätkuvat aastat.

Uus 2020 on alanud kibekiire planeerimise ja uuendusmõtetega (viimastest mõne aja pärast täpsemalt 😉 ), ent on heameel teada anda järgmist:
I. 16.01 oleme koos sakslasest vabatahtlik Andreasega koolis pikkades vahetundides närvikõdi pakkumas Põgenemistelgiga.

II. juba järgmisel nädalavahetusel 17-18.01 toimub Keila ägedaima noore videomeistri Karl Markus Veibergi eestvedamisel Kuubis filmi- ja muusika loominguline Creator camp 2k20 – PEAGI LEITAV SÜNDMUSTE ALT!

III.20. ja 27. jaanuaril algkooli pikkades vahetundides noorematele õppuritele tunnivälist vaheldustegevusi korraldamas, koos vabatahtlik Dennisega.

IV. 23ndast jaanuarist algab Keila luule- ja filmifänni Maikel Mõttuse eestvedamisel “Neoon Retro Action!!!” sari, kus keskendutakse eelkõige 80 ja 90´ filmidele ning Maikel jagab filmide kohta põnevaid fakte ja teeb viktoriini. – LEIA FACEBOOKIS!

PS! Veel on üks vahva turniir planeerimisel aktiivse ja andeka Keila noore Gerhardi eestvedamisel, mida aga liiga detailselt veel reetma ei hakka.
Kindlasti jätkuvad ka temaatilised filmiõhtud koos kahootiga

Niisiis “jääge meie kanalile!” – Hoidke silma ja kõrv peal ja ärge unustage, et ikka ja alati olete oodatud Mõte3 oma sündmust ISE korraldama!

Parimat 2020ndat!