Algab malev!
07/08/2020
Noorteprojekt “Stressist vabaks” ootab toetust Facebookis
25/09/2020
Algab malev!
07/08/2020
Noorteprojekt “Stressist vabaks” ootab toetust Facebookis
25/09/2020

Kui 2020 aasta esimene pool oli täis segaseid tundeid ja palju ebaselgust, võtame me oma kollektiiviga alanud poolaastat vastu suure põnevusega ning valmisolekuga üllatusteks. Meie peamiseks sihiks on sel algaval hooajal tihe koostöö kogukonnaga. Sihiks on samm sammu haaval liikuda noortekeskusest KÕIGI Keila elanike kokkusaamise kohaks. Oled sa noor või vana, oled oodatud meie juurde kasutama bändiruumi ning tutvuma raadioruumis pakutavate võimalustega. Alati tasub hoida silm peal meie sündmustel Facebooki lehel kuna tulemas on mitmeid seltskondlikke mälumänguõhtuid ning palju muud põnevat. Olgugi, et liigume noortekeskusest kogukonnakeskuse suunas, jäävad noored siiski meie prioriteediks. Sel hooajal saavad tõsisemalt käsitletud noorte vaimse tervise teemad. Toimuvad vestlusõhtud, mille teematikaks annavad ainet eelkõige noored ise.  Oktoobris ja novembris keskendume noorte osalusele ja ettevõtlikkusele. Ettevõtlusküla rollimängu oleme valmis mängima nii lasteaia viimaste rühmade kui ka kogu kooliperega. Kevad toob kaasa ilusate ilmade nautimist matkadel. Meie tegevuskavast ei puudu linnalaagrid ning loodetavasti suvehakul ka pikemad ööbimistega laagrid Keila linna noortele. Tegevust jätkab Keila Noorteleht, mille meeskond on võrreldes eelmise hooajaga suurenenud, meie suureks rõõmuks.

Noorsootöötajatele omaselt võime teid veel üllatada mitmete projektidega, mille olemasolust ei pruugi me isegi veel midagi teada. Meiega tasub alati olla valmis üllatusteks.

Huviringidest alustavad sel hooajal meie juures mitmed uued ja vanad tegijad. Huviringide nimekiri ja juhendajate kontaktid võib leida siit: http://www.keilanoortekeskus.ee/voimalused/#huviringid 

Kindlasti tasub jälgida ka meie Facebooki lehte, kus juba on info üleval hooaja esimese seltskondliku mälumängu kui ka aasta lõpus toimuva noorte tunnustusürituse Aasta Jälg kohta.

Tere tulemast meie juurde!