Keila Noortekeskuses suletud alates 14.12.2020 aga elu ei jää seisma!
11/12/2020
S1 E7
15/12/2020

Aasta Jälg kandidaatid

 

26.novembril toimuma pidanud noorte ja sportlaste tunnustusüritus Aasta Jälg/Sporditäht lükati seoses viiruse levikuga edasi. Siiski tahaksime välja tuua noored ja noorte lemmikud, kes sel aastal esitatud said. Aitäh teile ja kõigile esitajatele! Kategooriate võitjad selgitatakse välja, enne sündmuse toimumist. 

 

LOOV NOOR

Tähte Paalaroos – Tähte on imeline luuletaja, etleja ja muusik. Isiksuselt soe ja loov noor, kes mängib saksofoni, teeb teatrit ja abistas suvel ka foorumteatrirühma. Tähte poolt Noortelehte kirjutatavad Reinu lood ja horoskoop on igati loova noore tunnustust väärt. 

Ursula Prants – Ursula on kohusetundlik ja ettevõtlik kodutütar, kelle vedada on tihti laagrites isetegevuskavad ja esinemised. Aga sel aastal on ta eriti silma paistnud harrastusteatri näitlejana, kus ta etendusega ’’Roosad prillid’’ on mitmetel kordadel Keilas esinenud. 

Kriselda Kisel – Kriselda kirjutab luuletusi ja tekste, osaleb nendega konkursitel ja võidab auhindu. Tema loomingus väljendub tema äärmiselt huvitav sõnakasutus ja maailmahoiak. Ühtlasi on Kriselda oluline osa Keila Noortelehest, lisaks tegeleb ta veel ka näitlemise ja etlemisega.  

Kristopher Muraveiski – Kristopher on aktiivne, loov Keila noor, kes on silma paistnud oma osaluse poolest õpilas- ja muusikaprojektides. Ta on koostööd teinud õpetajate bändiga ning ühtlasi on Kristopher õpilasesinduse president. 

Emili Viirlaid – Emili on silmapaistev loov noor, andekas laulja ja ksülofoni mängija ning eeskujulik noor teistele noortele. Emili suudab inspireerida ja motiveerida ka kaasõpilasi muusikalistes projektides kaasa tegema. 

Carolin Liis Tamm – Carolin Liis on mitmekülgselt loov ja tegus Keila noor. Lisaks klaveri, kitarri ja trummide mängimisele tegeleb Carolin Liis aktiivselt ka laulmise ja tantsimisega. Loovust selles neius jagub, lisaks kõigele on ta kirjutanud hulga artikleid Ekspressile ja Õhtulehele. 

 

TEGUS NOOR

Kriselda Kisel – Kriselda on üks aktiivsemaid Keila noori, tegus Nootelehe liige ja andekas etleja. Ta on alati valmis kaasa lööma erinevates projektides, ka koolisündmuste korraldusmeeskonnas tegev. Keila noortekeskuse vabatahtlik ning suure panuse  töömalevas vabatahtlikuna juhendas foorumteatri rühma. 

Miina Vanem – Miina on tubli Keila noor, kes kuulub Keila Võrkpallikooli esindusnaiskonda ja tegutseb aktiivselt Keila Kooli TORE grupis. On viinud läbi tutvustustunde noorematele õpilastele ning tema idee järgi valmis möödunud aastal TORE ühingu jõulukaart.

Romet Mägi – Romet on sihikindel ja hakkaja Keila noor, kelle üheks eesmärgiks on noorte vaimne tervis. Nopi üles projekti raames Keila noortele Stressist vabaks töötoad. Romet aitab parandada kogukonna heaolu ning tõsta noorte teadlikkust vaimse tervise aladel. 

Karl Markus Veiberg – Karl Markus on tegus Keila noor, kes tegutseb mitmel rindel – üks Keila TV põhitegijatest, filmitegija ja fotograaf, Noortetuba Mõte Kuubis ning loob promovideoid Keilas. Lisaks korraldab ta ka üritusi ning on olnud ka Nädala tegija.

Maikel Mõttus – Maikel on silmapaistev Keila noor, kes on vabatahtlikult korraldanud Mõte kuubis noortetoas tegevust. NeoonRetroAction sündmustesarja igakuine korraldamine ning plaanis on veel mitmeid üritusi – jõulu- ja muusikateemaline raadiosaade, DJ-huviring  ning välikino Keila Noortekeskuse juures. 

Sandra-Eliis Liiva – Sandra-Eliis on aktiivne Keila noor, kes panustab kogukonna hüvangusse. Nopi üles programmi raames oli Sandra-Eliis sel aastal Lehola discgolfiraja loomise projektijuht, möödunud aastase Lehola Rambi projektijuht. 

 

TEGUSATE NOORTE GRUPP

Keila TV – Noored, kes kajastavad Keila elu läbi videouudiste. Facebookis on väga kihvtid ja professionaalsel tasemel videod, millega on suudetud edasi anda suur osa Keilas elust: Hoovilood, Keskpargi video, sügisene droonivideo Keilast, Keila suve lõpupidu ning palju muud. 

Keila Maleva ’’Heakorrarühm’’ 2020 – Grupp aktiivseid Keila noori, kes panustasid Keila kogukonda, osaledes kiriku juures heakorratöödel. Korda said tehtud vanad hauaplatsid, maha võetud võsa ning püstitõstetud kümmekond hauakivi. Tähelepänuväärne oli see, et noored taasleidsid 2 unustusse vajunud hauakivi.

Keila Noorteleht – Noorteleht koosneb teotahtelistest asjahuvilistest, kes on tulnud kokku, et teha midagi ägedat. Noorteleht on väga mitmetahuline ja meelelahutuslik noorteväljaanne, mille eesmärk on kajastada noortele huvitavaid teemasid nii noortele endale kui kogu Keila linnarahvale. 

Keila Kooli 66. lennu bänd ’’Kegel’’ – Keila Kooli 66. lennu bänd ’’Kegel’’ oli tegus ja aktiivne terve eelmise õppeaasta. Bänd koosneb noortest ja andekatest Keila muusikutest, kes on esinenud mitmetel kooliüritustel ja Kevadball 2020, kus nad ka peakorraldajateks olid.   

 

NOORTE LEMMIK

Moonika Tsilk – Moonika on särasilmne noorsootöötaja, kelle abivalmidus ja hoolivus ei jää kellelegi märkamata. Tema kaasav ja positiivne loomus teeb temaga suhtlemise lihtsaks ning annab ka kõige suuremas mures julguse Moonika juurde pöörduda. 

Madis Loorents – Õpetaja Loorents on vaimseks ja emotsionaalseks toeks oma õpilastele, ta oskab panna end teiste olukorda ning anda head nõu. Oma koolitundidesse lisab ta põnevust huumoriga, et õppimine liiga üksluiseks ei muutuks. Õpilased hindavad õpetaja Loorentsit väga.  

Geter Ehrenpreis – Geter on suurepärane eeskuju noortele, alati abivalmis ja positiivne, oskab kuulata ning vajadusel head nõu anda. Geter suudab noorte jaoks olemas olla ning samal ajal tegutseda väga aktiivselt ka Noortelehes, korraldada Aasta Jälge, viia läbi kokkamisõhtuid, käia ülikoolis ja veel palju muudki. Imetlusväärne teejuht noortele.  

Kaidi Torjus – Kaidi seisab noorte huvide eest. Tema juhendusel on Lehola külla jõudnud nii discgolfi rada, ramp kui ka palju muud. Kaidi on väga asjalik ja alati abivalmis. Pidevalt võib teda näha tegelemas uute asjadega.