Sotsiaalmeedias turundamise koolitus 4.novembril!
10/10/2017
Anna meile teada, keda soovid esinemas näha!
12/10/2017
Sotsiaalmeedias turundamise koolitus 4.novembril!
10/10/2017
Anna meile teada, keda soovid esinemas näha!
12/10/2017

Äriplaani koostamise töötuba

Mis? Äriplaani koostamise töötuba Keila ja Vasalemma noortele

Kus? Keila Noortekeskuse Noortetuba Mõte, Kestväljak 13A, Keila

Millal? 12.oktoobril kell 17:00- 20:00

Palju maksab? Programmis osalemine on noortele TASUTA! Vajalik eelregistreerumine https://goo.gl/J8Yfn6 kuni 10.oktoober kell 16:00

 

Kumb oli enne – kas muna või kana ehk kas kõigepealt peab olemas olema toode ja alles siis publik (klient), kellele seda müüa? Kui keegi kordab sulle päevast päeva „osta, osta, osta….“ – kas sa siis ostad või tunned et see on eilne päev? Või kui keegi on samale ideele juba tulnud ja toode on turul olemas – kas siis peaks alla andma? Ja kui paju raha sul üleüldse on (vaja)?
Kas sa tormad idee tekkides seda kohe teoks tegema või võtad enne hoo maha ja vaatad teoorias, kuidas minna võiks? Ehk räägime sellest, miks äriplaani koostamine võib olla kui raha leidmine maast.

Töötuba viib läbi Ille Metsla, kes on alates 2008 aastast nõustanud sadu alustavaid ja tegustevaid ettevõtjaid äriplaanide koostamisel, seda nii eraturul tegutsevas konsultatsiooniettevõttes kui maakondlikes arenduskeskustes töötades. Talle meeldib kui tegevuse käigus on võimalik ka endal midagi õppida ja seetõttu on ta muuhulgas löönud vabatahtlikuna kaasa mitmes projektis – turundanud sotsiaalmeedias restorani, olnud assistendiks Euroopa Innovatsiooniakadeemias, tegelenud lastele suunatud heategevusega jne.

Töötuba toimub “Ettevõtlusõpe ning ettevõtlikkuse programm 15.-24.aastastele Keila ning Vasalemma noortele” raames. 
Programmi viib ellu Keila ja Vasalemma noortekeskus koostöös SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskusega (HEAK).
Koostöös toimuvat noorsootöö arendamist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames.