Noorteprojekt “Stressist vabaks” ootab toetust Facebookis
25/09/2020
Sügisvaheaeg noortekeskuses ja noorteka sünnipäev
09/10/2020
Näita kõiki

Kino Maale

Vaheaja nädalal – 19.-23.oktoobril näitame programmi KINO MAALE raames noortekeskuses ja noortetoas Mõte Kuubis (Keskväljak 13a) lühifilme. 

Filmide näitamine toimub järgmiselt:

Keila noortekeskuses iga päev kell 13:00
filmid noortele vanuses kuni 11 aastat

Saksa laste animamudila 1:

“Freilandeier”( Vabalt peetavate kanade munad) – Daniel Faigle 
“Cyber” (Küber) – Stefan Eling 
“Angelinho” (Kaitseingel) –  Maryna Schipak 
“Looks” (Välimus) –  Susann Hoffmann
“Zebra” (Sebra) – Julia Ocker
“Uncarpeted/Teppichlos” (Vaibata) – Sathya Sclösser, Tatjana Thüring, Michael Strasser, Heidi Hofmann
“Pantoffelhelden” (Tuhvlikangelased) – Susanne Seidel
“Wombo” (Wombo) – Daniel Acht

Saksa laste animamudila 2:

“Mobile” (Tasakaalutu tasakaal) – Verena Fels
“Prinz Ratte” (Prints Rott) – Albert Radl
“Monstersinfonie” (Koletise sümfoonia) – Kiana Nasghshinen
“Ast mit Last Harg” (koormaga) – Falk Schuster
“Lämmer” (Lambad) – Gottfried Mentor
“Hinterland” (Tagamaa) – Jakob Weyde, Jost Althoff

Elbert Tuganov 100, retrospektiiv:

“PEETRIKESE UNENÄGU” -Elbert Tuganov
“OTT KOSMOSES” -Elbert Tuganov
“HIIREJAHT” – Elbert Tuganov
“AATOMIK” – Elbert Tuganov
“KRÕLL” – Elbert Tuganov

Heino Pars 95, retrospektiiv 1:

“OPERAATOR KÕPS SEENERIIGIS” – Heino Pars
“MARDILEIB” – Heino Pars
“NAEL” – Heino Pars
“KUNKSMOOR” – Heino Pars

Heino Pars 95, retrospektiiv 2:

“VÄLEK VIBULANE” – Heino Pars
“MEEMEISTRITE LINN” – Heino Pars
“NAERUPALL” – Heino Pars
“PÄKAPIKUD PIILUVAD” – Heino Pars

Joonisfilmi animatsioonipärl lastele:

“LOTTE JA KADUNUD LOHED” – Janno Põldma, Heiki Ernits

 

Noortetoas Mõte Kuubis (Keskväljak 13A) iga päev kell 15:00
filmid noortele vanuses 12+ aastat

Saksa noorte animalaegas:

“From dad to son” (Isalt pojale) – Nils Knoblich
“Rising hope” (Tõusev Lootus) – Milen Vitanov
“Weiß kein weiß” (Valge ja mitte valge) – Anna Bergmann
“Wind” (Tuul) – Robert Löbel
“Zing” (Zing) – Kyra Buschor, Cynthia Collins

Saksa noorte lühifimiprogramm “Piirideta”

“Die Lupe” (Luup) – Nazgol Emami
“Mein allerliebstes Lieblingsding – Sara & Moris” (Minu armastatuim lemmikasi – Sara ja Moris) – Diana Menestrey, Camilo Colmenares
“Riese” (Hiiglane) – Johanna Bentz
“Pause” (Paus) – Madeleine Dallmeyer
“Abdullah” (Abdullah) – Khaled Nawal
“Der magische Ballon” (Maagiline õhupall) – Sandra Dajani
“Mein allerliebstes Lieblingsding – Jumana” (Minu armastatuim lemmikasi – Jumana) – Diana Menestrey und Camilo Colmenares

Sobiva publiku korral filmid vanusele 17+ ja täiskasvanud:

Saksa lühifilmilaegas täiskasvanutele:

“Balance” (Balanss) – Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein
“Quest” (Külaline) – Tyron Montgomery, Thomas Stellmach
“Amoklove” (Armastuse amokk) – Julia C. Kaiser
“Steffi gefällt das” (Steffile see meeldib) – Philipp Scholz
“Das Rad” (Ratas) – Chriss Stenner, Heidi Wittinger, Arvid Uibel
“Ausreißer” (Põgenenud) – Ulrike Grote
“Andersartig” (Teistsugune) – Dennis Stein-Schomburg

 

Filmifestival KINO MAALE toob keeruliste aegade kiuste taas filmikunsti igas vanuses huvilistele lähedale. Kolme värviküllase filminädala jooksul pakub festival üheksat programmi Saksa filmikunstist Eesti animatsioonižanri juubilaride loominguni.
https://kinomaale.ee/programm

Filmide näitamise õigus kuulub festivalile Kino maale perioodil 5.-25.10.2020.