Aasta Jälg tiitlid jagatud!
21/12/2018
Sünnipäev noortekeskuses
11/03/2019
Aasta Jälg tiitlid jagatud!
21/12/2018
Sünnipäev noortekeskuses
11/03/2019

Keila Noortekeskus korraldab linnalaagri 25.02-01.03, lastele vanuses 8-11 eluaastat.

Laagri maksumus on 50 eurot, mis sisaldab tegevusi ja lõunasööki. Laager toimub esmaspäevast reedeni. Mõeldud tegevused on nii sees kui väljas. Vastavalt ilmaoludele toimetame ka õues: ehitame lumelossi ja lähme tankimäele kelgutama.  Majas sees õpime koos süüa tegema, koristama, teistega suhtlema ja arvestama.

Riietuda vastavalt ilmale ja kaasa palun tagavara kindad, sokid ja neljapäevaks hügieenitarbed, magamismatt ja magamiskott.

Esmaspäev: kogunemine, tutvumismängud, sõlmime kokkulepped, teeme laagri kava koos lastega, kunsti töötuba, ise lõuna valmistamine.

Teisipäev: hommikune kogunemine, meeldetuletused kokkulepetest, lõuna valmistamine ja koristamine. Teisipäev on leiutajatepäev.

Kolmapäev: saame kokku, lähme külastame Keila raamatukogu, valmistame ise lõuna, aruteluringid.

Neljapäev: saame kokku , paneme oma ööks vajalikud asjad ja alustame päevaga. Lõpetame kunsti töötoa, teeme tagasisideringi, disko, film, küpsetame vahukomme ja proovime magada.

Reede: äratus-laagri tavapärade järgi, hügieen, hommikuvõimlemine, teeme ise hommikused pannkoogid, pakime asjad, kokkuvõtete tegemine ja lõpetamine.

REGISTREERUMISEKS TÄITA VORM: https://goo.gl/forms/Egjw3nxPnp4N0l8l1

Küsimuste korral info knk@keila.ee, tel 60 99 089 või moonika@keilanoortekeskus.ee