Algab kandideerimine töömalevasse!
16/03/2018
24.märtsil toimus Uuskasutuspäev
28/03/2018
Algab kandideerimine töömalevasse!
16/03/2018
24.märtsil toimus Uuskasutuspäev
28/03/2018

12.aprill kell 10-18 (lisandub sõiduaeg)

Organiseeritud minek festivalile on mõeldud Keila ja Vasalemma noortele vanuses 15.-24.aastat. Kaasa võivad tulla ka õpetajad ja noorsootöötajad. Kohtade arv on piiratud!

FESTIVALIL:

  • Esinevad stendiettekannetega õpilaste teadustööde riikliku konkursi parimad, kelle hulgast valitakse välja riiklike preemiate ja eriauhindade saajad, mida annavad välja erinevad asutused. Ka külastajad saavad sõna sekka öelda ja oma lemmiku valida!
  • Kõigi konkursile esitatud tööde kokkuvõtted leiab kogumikust. Kuni 2018. a konkursi kogumikku koostatakse, saate tutvuda eelmise aasta omaga “Õpilaste teadustööde riiklik konkurss 2017 kogumik“;
  • Saab vaadata, mida põnevat teavad ja on uurinud algklasside lapsed;
  • Saab näha teadushuviringide ja -teatrite etendusi;
  • Saavad õpilased osaleda töötubades;
  • On õpetajatel võimalus osaleda seminaridel.

 

Osalejatele organiseeritakse buss Keilast Tartusse ja tagasi ning üks toidukord Tartus. Festivali külastamine on tasuta!

Lisainfot festivali kohta leiad: http://www.etag.ee/tegevused/teadpop/opilaste-teadusfestival/

Registreerumine kuni 5.aprillini 2018: https://goo.gl/forms/8DesN0NlAdaaY92G2

Väljasõit toimub “Ettevõtlusõpe ning ettevõtlikkuse programm 15.-24.aastastele Keila ning Vasalemma noortele” raames. Programmi viib ellu Keila ja Vasalemma noortekeskused koostöös SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskusega (HEAK). Koostöös toimuvat noorsootöö arendamist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames.

Lisainfo:
Maret Lepiksaar
E-post: Maret.lepiksaar@keila.ee
Tel. 5221163