Bändiruumi otstarbekaks kasutamiseks palume:

 

1. Kasutada ruumi sihtotstarbeliselt (ruum on mõeldud bändidele ja muusikaarmastajatele harjutamiseks, proovi tegemiseks või lindistamiseks) – seal ei sööda, ega koguneta niisama!
2. Palume ruumis võtta ära välisjalanõud, et vaip säiliks võimalikult kaua puhtana!
3. Tehnikat ja vahendeid kasutada heaperemehelikult, ettevaatlikult ja mõistlikult (kui täpselt ei tea kuidas asi käib, siis tule ja küsi – küsija suu pihta ei lööda!) st ära keera võimude nuppe põhja, ära tallu ega hüppa mikrofoni jalgade peal, ära jäta juhtmeid toolide või võimude ega muu raske alla, ära vääna mikrofoni ega trummide stande jõuga teise asendisse kui lukustuskruvi on kinni keeratud jne jne
4. Kui soovid kasutada Stuudioruumi, siis anna meile sellest teada! Igaühte me sinna lubada päris niisama ei saa!
5. Iga trummimees võtab oma pulgad, iga pillimees oma kaabli!
6. Kui selgub, et ei saa oma regulaarset aega kasutada anna sellest kindlasti teada  FB-s (KNK Bändikas Grupis) või 6099089 (kui mitteteatamata aega järjest kolmel nädalal ei kasutata, usume, et võime selle aja kustutada). Samuti saame neid kanaleid kasutada et kiiresti infot vahetada – ka teie-poolsed mured ja teated meile!
7. Kui näed, et miski on katki või ei toimi nii nagu peaks, PEAB sellest kindlasti teada andma, muul juhul võime arvata, et selle purunemises olete süüdi just teie!
8. Pärast proovi lõppu pane ruum korda tagasi, et järgmistel oleks ka võimalus kiiresti oma prooviga alustada!
9. Pea kinni oma koristuskorrast (vt stuudioputka ukse pealt graafikust!!!)

JÕUDU HARJUTAMISEL – ANDKE KUUMA!