2017/2018 HUVITEGEVUS NOORTEKESKUSES

Huviringides osalemiseks on vajalik avaldus, mille võib saata digiallkirjastatult knk@keila.ee või tuua väljaprinditult noortekeskusesse.

Ring/klubi

Toimumisaeg

Ringi kirjeldus, registreerumise info

Juhendaja

Loovusring

Neljapäeviti kell 14:00 

 
loe-edasi

Kaia Kask, Laivi Tammejuur, Geter Ehrenpreis, Lisett Liiv

Kitarriring algajatele

neljapäeviti (individuaalsed ajad)

 loe-edasi Siim Ülavere
Tel. 59047469
siimyl@hotmail.com

Trummikool

Teisipäeviti (individuaalsed ajad)

 loe-edasi

Rainer Meinart
Tel.55599409
rnrmnrt(at)live.com

Automudelismi ring

Kolmapäeviti kell 18:00

 loe-edasi

Tarmo Nurmela
Tel.5068510
tarmo.nurmela@gmail.com

Fotoring

Kolmapäeviti kell 18:00 

 loe-edasi

Geter Ehrenpreis geter@keilanoortekeskus.ee

Basskitarriring

Kolmapäeviti (individuaalsed ajad) loe-edasi

Mait Vesker mait.vesker@gmail.com

Tüdrukute klubi

Teisipäeviti kell 16:00 loe-edasi

Laivi Tammejuur Laivi@keilanoortekeskus.ee

Loodus- ja teadusring

Kolmapäeviti loe-edasi

Evelin Laanest

Evelin_Laanest@hotmail.com

Kabering

Teisipäeviti kell 16:00 loe-edasi

Arno Uutma

Poiste kokandusklubi

Neljapäeviti kell 16:00 

Kaia Kask

Kaia@keilanoortekeskus.ee

Koolilaste saviring

Esmaspäeviti kell 15:00

Liivika Asumaa

liivikaasumaa@gmail.com

Näitering

Kolmapäeviti kell 16:00

Tiina Leiger

Break Dance Teisipäeviti kell 18:00

Marko Kojadinovic

Marko@keilanoortekeskus.ee