Keila Noortekeskuse arengukava aastateks 2016 – 2021
09/08/2016
Koolialguse disko!
09/09/2016
Keila Noortekeskuse arengukava aastateks 2016 – 2021
09/08/2016
Koolialguse disko!
09/09/2016

8.septembril toimub VABAAJAMESS Keila Noortekeskuses!!!

Keila Noortekeskuses toimub järjekordselt Vabaajamess, kus tutvutatakse noortele vabaaja veetmise võimalusi Keilas. Üritus kestab 14:00- 18:00 

Saalis esinevad oma kavadega JJ-Street tantsukoolAkrobaatikakool PartnerAkroSistrumJ.Kotkase SK ja Graatsia.

Traditsiooniliselt korraldab Keila Korvpallikool messil viskevõistlusi.korvpall

 

Work & Travel OÜ on tänaseks on saatnud rahvusvaheliste programmidega välismaale kultuurivahetust kogema rohkem kui 700 noore. Vabaajamessil jagavad nad gümnaasiumiõpilastele infot suvelaagrite kohta USAs.

 

Maanteamet koostöös Autosõit OÜ-ga propageerib Vabaajamessil turvavarustuse kasutamise õpetamist ja vajadust.auto

Kohal on ümberpööratav auto, millega on võimalik õppida erinevate turvavööde kinnitamist, aru saada turvavöö kinnitamise tähtsusest ja õppida enda ja teiste autost päästmist õnnetuse korral.
Kokkupõrke simulaatorpink, mis on mõeldud õppevahendina turvavöö kinnitamise õpetamiseks ja vajalikkuse teadvustamiseks.

kaldteeKokkupõrkekaal , millele astudes kaalule fikseeritakse Teie kaal. Kaalul on 4 tablood, mis näitavad kiirustel 50, 70, 90 ja 110 km/h toimunud laupkokkupõrke hetkel Teie kehamassi tegelikku raskust, mis tekib liikumise tõttu.
Peatoestend võimaldab õpetada peatoe reguleerimist vastavalt liiklusseaduses sätestatud kõrgusele ja reaalselt mõista peatoe kõrguse reguleerimise tähtsust avariihetkedel.

 

 

 

 

 Majaesisel platsil saab näha Motoklubi MC Panter´i elektritriali näidistreeningut.motoring
Trial on motospordiala, kus tähtis ei ole kiirus, vaid osavus ja tasakaal. Võistluste käigus peavad võistlejad läbima takistusradasid, mida saab valida vastavalt oskustele. Võidab see, kes teeb rada läbides vähem eksimusi. Triali elektrimootorratas erineb suurel määral nö. laada lõbusõidu tsiklitest ja ATV-dest. Ratas on metallist raamiga. Sõltuvalt suurusest kaalub u 20 kg ning arendab kiirus u 15 km/h. Inglismaal korraldatakse Oseti ja teiste tootjate elektritsiklitele spetsiaalseid võistluseid.

 

Kunstiring SIRLETT töötuba Sirje Rannamets juhendamisel. Oma tegevust tutvustab Keila Mudellennu klubi.

 

Nukufilmi Lastestuudio avatud töötuba, kus huvilised saavad läbi astuda ja proovida multifilmi tegemist. Näitame ette nipid, kuidas ise multikat teha ja tutvustame erinevaid animatsiooni tehnikaid. Nukufilmi Lastestuudio alustab sellest sügisest kaks korda kuus ka animatsiooniringi! 

 

MTÜ Mängides Targaks  tutvustavad ja mängivad erinevaid lauamänge. 

Kuidas rääkida lapsega rahast? Kuidas rääkida teismelisega rahast? Kust raha tuleb? Kuidas õpetada last mõistma raha väärtust? Kuidas teha vahet vajadusel ja tahtmisel? MTÜ Mängides Targaks soov on aidata lastel paremini mõista meid ümbritsevat maailma läbi eakohase mängulise tegevus Selleks oleme teinud erinevad ringid erinevatele vanuserühmadele: eelkooliealised, algklassid, põhikoolid ja gümnaasiumid. MTÜ Mängides Targaks eesmärk on julgustada noori suurelt unistama ja eesmärke seadma. Anname teadmisi rahast , majandusest, ettevõtjaks olemisest ja kuidas targalt investeerida.

 

 

Kohal on veel Kaitseliidu Kodutütred ja Noored Kotkad ning Põhja-Eesti Rajaleidja keskus, Eesti Töötukassa karjäärinõustajad ja toimub Aardejaht!

 

End tutvustavad meie majas juba tuttavad aga ka uued huviringid:

 

Jämmivad Mait Vesker basskitarril, Rainer Meinart trummidel ja Siim Ülavere kitarril.

 

mullijalkaToimub Mullijalgpall! Zorb ball(eesti keeles mullipall) on inimest kaitsev õhku täis pall, kus ainult jalad on liikumiseks vabad ning tänu millele saab lõbusalt aega veeta jalgpalli mängides, teatevõistlusi tehes ning palju muudki. Pall kaitseb mängijaid kehakontaktide ja valusate kukkumiste eest. Mängu teevad eriliseks naljakad kokkupõrked, kus osalised kukuvad, kuid tänu pallide kaitsele haiget ei saa. Palle on üsna kerge seljas kanda ning lisakoormust endaga kaasa ei too. Kindlasti on jooksmine raskendatud, kuna käed on palli sees ning joostes neid liigutada ei saa.

Mullijalkast saab osa võtta etteregisteerimisega kolmeliikmeliste võistkondadena! Registeerumissoov meeskonnaliikmete nimede ja kontakttelefoninumbriga saata  : geter@keilanoortekeskus.ee, Facebookis Keila Noortekeskus Geter või helistada telefonil 56683669. Osalejate arv piiratud!

 

teadusteater

 

Noorteka laval saab näha saab lahedaid teaduseksperimente! Kolm Põrsakest teadusteater seletab oma teadusetendustes loodusnähtusi ja loodusteaduste põhiprintsiipe läbi põnevate ja vaatemänguliste eksperimentide. 

 

Kohvikus pakub ülimaitsvat sushit ja muud head paremat suupisteks Kätsi Sushikas/ Maeru Trahter!

Lõpetuseks pakume torti!