Hooajalõpupidu
15/05/2017
Juunis toimuvad noorekas linnalaagrid
30/05/2017
Hooajalõpupidu
15/05/2017
Juunis toimuvad noorekas linnalaagrid
30/05/2017

Keila Hundikutsikad Padisele

Oled oodatud matkama!

08.juunil kell 10:00 algab matk Keila Noortekeskuse juurest Padise RMK alale. Ettevõtmine on algatatud ja välja töötatud konkreetselt Eesti Vabariigi 100 aasta sünnipäeva tähistamiseks ning on mõeldud kingituseks üle-Eestiliselt Noortekeskuste poolt.  

Projekti “Kas hundil on pojad või kutsikad” raames kohtuvad omavahel Keila Noortekeskuse, Vasalemma Noortekeskuse ja Klooga Noortekeskuse noored.

Kahepäevase matka raames läbivad Keila ja Vasalemma noored jalgsi matkates selle etapi, mis viib Keila Noortekeskuse juurest Ohtu RMK alale ning edasi suundume Padise RMK ala poole – kokku 21,7 kilomeetrit. 

Klooga noored alustavad jalgrattamatka Klooga Noortekeskuses juurest ja nendega kohtume juba Padise RMK alal, kus toimuvad ühised tegevused, ettevõtmised ja ööbimine. 

Matkama on oodatud noored vanuses 12+.

Matk toimub eelregistreerimisega ning vajalik on lapsevanema teatis (selle saab noortekeskusest kohapealt)! 

Selle projektietapi läbimist toetab Eesti Noorsootöö Keskus läbi projekti “Koos oleme tugevamad.” Projekti “Kas hundil on pojad või kutsikad” idee on läbida noortekeskuste koostöös üle Eesti kaks RMK matkarada: Oandu-Ikla (375km) ja Peraküla-Ähijärv (820km).