S3 E25 01.06.23
01/06/2023
Eesti ja Ukraina noored lõid sõprussuhteid linnalaagrid “Päikselised päevad”
24/07/2023

Keila Noortekeskuse meeskonna kollektiivpuhkus kuni 24.07.2023

Keila Noortekeskus keskuse meeskond on liikunud ausalt väljateenitud puhkusele järgmiseks kolmeks nädalaks. Lõppenud hooaeg on olnud täis mitmete suurte pojektide läbiviimist.
Noorte tütarlaste ettevõtlikkust toetav arenguprogramm “Oma elu disainer”
Esimene õpirände akrediteeringu kaudu tehtud õpiränne Taani
Uued rahastustaotlused- esimene noortevahetus koos välispartneritega (juuli 2023) ja õpiränne Islandile (sügis 2023)
Läbi hooaja on toetatud Ukraina noorte integeerumist noorsootöösse läbi töötubade, kokandusringi, linnalaagrite ja noorte omaalgatuste
Korraldatud ja läbiviidud on esimene Keila Õpilasmaleva välisvahetus Roosta Puhkekülas. Täname sooja vastuvõtu ja meeldiva koostöö eest! Esimesed kokkuleped on tehtud selleks, et ka järgmisel aastal saaksime nädala veeta Roostal! Seega silmad lahti 🥳
Tänaseks hetkeks on selle aasta Keila Õpilasmalevasse saanud noorte nimekirjad lukus. Sel aastal kandideeris malevasse 130 noort, vesteldi ligikaudu 100 noorega ning malevasse koha said 60 noort. Uue hooaja üheks suurimaks ülesandeks saab olema Keila õpilasmalevasse palgafondi ja töökohtade arvu suurendamine, et veelgi rohkem noori saaksid meie kaudu oma esimese töökogemuse.
Kõigele eelnevale lisaks on oldud noorte jaoks olemas, neid toetatud, kui seda tuge on olnud vaja. Nendega koos naerdud, nutetud, nende enesekindlust boostitud ja seeläbi loodud neile üks turvaline keskkond enesearenguks.
Aitäh kõigile, kes meiega lõppenud hooajal on koostööd teinud! 💙