Vabaaja messi kokkuvõte
11/09/2018
Interview with Marko
21/09/2018

Kuidas alustada investeerimisega?

  1. oktoober 2018, kell 14:30-16:15

Keila Kool

Sihtgrupp: 15.-24. aastased noored

 

Raha kasvatamiseks on vaja kolme komponenti – raha, teadmisi ja aega. Raha teenitakse palga või ettevõtlusega, aega on Sul küllaga. Mida nooremalt alustada, seda suuremaks jõuab raha kasvada ja seda rohkem on Sul aega ennast harida. Räägimegi täna sellest, kuidas investeerimisteekonnal algust teha ja kuidas ehitada enda rahaline plaan üles selliselt, et tulevikus ei peaks raha pärast muretsema.

Registreerimine kuni 8. oktoobrini 2018 ankeedi kaudu: https://goo.gl/yh9dxC

 

Jaak Roosaare on Eesti investeerimismaastikul nimi, keda ilmselt eraldi tutvustada pole vaja. Pika investeerimiskarjääriga mees on ammu saavutanud finantsvabaduse, kuid pole sellele vaatamata jätnud oma tegevuste aktiivset kajastamist. Seetõttu on ta paljudele alustavatele investoritele eeskujuks ning tema raamatuteseeria “Rikkaks Saamise Õpik” on kohustuslik kirjandus igale sellest valdkonnast huvi tundvale inimesele.

Koolitaja lühitutvustus: Minu nimi on Jaak Roosaare, olen investor, 50% Klubi asutajaliige ja “Rikkaks Saamise Õpiku” autor.

Olen lapsepõlvest peale olnud huvitatud investeerimisest ja kõigest, mis käib valdkonna “isiklikud rahaasjad” alla. Esimesed aktsiatehingud tegin ma 1999. aastal ja praegu investeerin ma kolme varaklassi: dividendiaktsiatesse, välja antud laenudesse ja üürikinnisvarasse.

Alates 2005. aastast olen pidanud blogi, esmalt eelkõige oma reisidest ja tegemistest, aga mida aeg edasi, seda rohkem investeerimisega seotud teemadel. Sellest kasvas sujuvalt välja investeerimist õpetav raamat, mida hakkasin kokku panema juba 2008. aastast alates.

 

Töötuba toimub “Ettevõtlusõpe ning ettevõtlikkuse programm 15.-24.aastastele Keila ning Lääne-Harju noortele” raames.

Programmi viib ellu Keila ja Vasalemma noortekeskus koostöös SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskusega (HEAK).

Koostöös toimuvat noorsootöö arendamist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames.

 

Küsimuste korral:

Maret Lepiksaar
5221163
Maret.lepiksaar@keila.ee