27.11.2018 Generatsioonide vaheline viktoriin – Põlvest põlve põnevust
05/11/2018
Aasta Jälg tiitlid jagatud!
21/12/2018
27.11.2018 Generatsioonide vaheline viktoriin – Põlvest põlve põnevust
05/11/2018
Aasta Jälg tiitlid jagatud!
21/12/2018
  1. detsembril toimub järjekorras kaheksas noorte tunnustusüritus Aasta Jälg. Seekordne üritus toimub Keila Koolis!

Koolis tunnustatakse heade tulemustega õpilasi, kuid peaksime rohkem märkama ka neid noori, kes paistavad oma tegevustega silma ka peale koolitunde. Meie ümber on palju tublisid sportlasi, kunstnikke, muusikuid, youtubereid, ürituste korraldajaid, organiseerijaid jne.

Nominente saavad esitada kõik – nii õpetajad, lapsevanemad, treenerid, juhendajad, noored ise, naabrid – kõik, kes kuidagi noortega kokku puutuvad. Lisaks saavad noored ise valida enda lemmiku, kelleks võib olla õpetaja, treener või miks mitte ka aktiivne ja lahe lapsevanem. Seejuures on oluline võimalikult täpselt kirjeldada, miks just antud kandidaat peaks võitma.

Lisaks noorte lemmikule on võimalik sel aastal kandidaate esitada veel viies kategoorias:

tegus noor, tegusate noorte grupp, noor sportlane, loov noor ja aasta malevlane. Võitjad selgitab välja 11-liikmeline žürii.

Kandidaate saab esitada 5.11- 2.12 aadressil http://www.keilanoortekeskus.ee/aasta-jalg/

Et Aasta Jälje õhtu meeleolukaks ja meeldejäävaks muuta, astuvad üles mitmed esinejad. Kes selleaastaseks peaesinejaks on, jääb esialgu veel saladuseks, kuid igal ühel on võimalus noortekeskuse Facebooki lehel ära arvata, kes selleks olla võib. Kõigi vastanute vahel loosime gaalaõhtul välja auhinna!