Reis ümber maailma
20/05/2022
Mіський табір для дітей українських біженців, 13.-17.06.22
23/05/2022

11.05 2022 toimus Tallinnas ühendministeeriumi ruumides eeskujuliikumise Valge õhupall pidulik sündmus „Märkan eeskuju“. Eeskujuliikumine Valge Õhupall tunnustas mind Eeskuju 2022 tiitliga. Suured tänud!

Eeskujuks saavad olla kõik, kes seda ise soovivad.

Ilmselt on minu väärtused: hoolimine ja igapäevane toetamine ja suunamine, ausus, kindlameelsus ja konkreetsus, järjepidevad tegevused, hoolivus ja eeskujuks olemine. Paljud asjad mida  ma teen, on tänu headele inimestele minu ümber, eelkõige soovin tänada kõiki noori, kes on olnud minu teekonnal, kellele olen olnud eeskujuks või toeks. Aitäh Keila Noortekeskusele ja Eesti Avatud Noortekeskuse Ühendusele, et olete mind märganud ja mõistavad minu tegemisi.

Eeskujuliikumine „Valge Õhupall“

Valge õhupall sümboliseerib eeskujuks olemist ja sellel olev sõnum „Aga mina“ seob eeskujuks olemise personaalselt selle esitaja ja/või kandjaga.

-Sõnum Aga Mina sümboliseerib isiku poolt teadlike ja väärtuspõhiste valikute tegemist.

-Eeskujuliikumise sümbol on valge õhupall, millel on sõnum Aga mina.

Meie tänased otsused mõjutavad meie laste tulevikku. Seega, soovides luua oma lastele turvalist ja tervet tulevikku, peaksid meie tänased valikud olema väärtuspõhised ja vastutustundlikud.

Eeskujuliikumise fookuses ongi lapse tugivõrgustik, kelle kätes on turvalise tuleviku, sh elu ja tervist väärtustavate käitumisharjumuste, kujundamine.

Pilt: Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse Facebooki lehelt