2020/2021 hooaeg on alanud!
09/09/2020
Kino Maale
29/09/2020
2020/2021 hooaeg on alanud!
09/09/2020
Kino Maale
29/09/2020

Noorteprojekt “Stressist vabaks” ootab toetust Facebookis

Projekti rahastuse saamiseks vajalik koguda noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” Facebooki lehel olevale plakatile 200 Like!
Noored ütlevaad planeeritava projekti kohta järgmist:
 
Oleme Keila kooli noored, kes soovivad korraldada vaimse tervise töötubasid. Kuna stress, depressioon, vaimne tervis ja füüsiline väsimus on suureks noorte probleemiks juba pikka aega olnud.
Töötubades arutame noorte probleeme, meid toetab selles kogemusnõustaja Evelin Vahter. Ta õpetab meile ka juhitud meditatsiooni, mis aitab vabaneda liigsest mõtlemisest.
Kogemusnõustaja Evelin Vahtri poolt õpetatud juhitud meditatsiooni saame ise hiljem matkadel proovida. Siis on noortel endil julgem kodus seda läbi teha ja stressist vabaneda.
Korraldatud matk looduses viib noored minema umbsest ja lärmakast linnast, kus ootab neid vaikne ja rahulik, värskes õhus mõnus viibimine looduses. Meil on plaan korraldada kaks matka Valgejärvele ja Kõverjärvele. Looduses on alati uusi väljakutseid, kus noored saavad end proovile panna ja saavad uusi teadmisi, kuidas käituda looduses. Noored kes osalevad vaimsele tervisele mõeldud projektis, saavad endale ka Õnnepäeviku, mida õpivad kasutama ja täitma, et suudaksid paremini oma tundeid väljendada.
Selles projektis osalenud noored peaksid saama paremini oma probleemidest ja suudavad ise stressi leevendada.
Idee teostamiseks vajame 1800.-
Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi “Nopi Üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.