Ettevõtlusõpe ning ettevõtlikkuse programm 15.-24.aastastele Keila ning Vasalemma noortele
19/09/2017
Äriplaani koostamise töötuba
11/10/2017
Ettevõtlusõpe ning ettevõtlikkuse programm 15.-24.aastastele Keila ning Vasalemma noortele
19/09/2017
Äriplaani koostamise töötuba
11/10/2017

Sotsiaalmeedias turundamise koolitus 4.novembril!

Mis? Turundamine Facebookis

Kus? Keila Noortekeskuse Noortetuba Mõte³ , Keskväljak 13A, Keila

Millal? 4.novembril 2017 kell 11:00 – 16:00

Palju maksab? TASUTA! Vajalik eelregistreerumine:

 

Ankeedi leiad siit: https://goo.gl/tqJ1Gs 

 

Facebook on aastatega kasvanud üheks kõige olulisemaks turundusplatvormiks. Tänaseks on seal üle 1.8 miljardi igapäevase kasutaja ja Eestis on võimalik rohkem kui 50% elanikest kätte saada Facebooki platvormide vahendusel. 
See võimaldab noortel väga lihtsalt enda ettevõtet alustada või promoda enda tegemisi. Kuid tihti jääb mureks, kui palju ja mida teha sotsiaalmeedias, et saavutada ettevõtte eesmärke. Facebooki konto olemasolust üksi ei piisa. 
Kursusel räägime, kuidas Facebooki võimalusi võimalikult hästi ära kasutada ja millised on ohud, kui alustad enda või enda ettevõtte promo sotsiaalmeedias. Samuti õpime, kuidas sotsiaalmeedia turundust automatiseerida ning tulemusi analüüsida. 
Samuti käime läbi, kuidas Facebook aitab teil võimendada teie muid tegevusi. Olgu selleks siis veebilehel blogi pidamine või Youtubes videode tegemine.
Kursuse lõppedes on teil ülevaade, mida Facebookis teha ja milline on kõige parem lahendus just teie enda brändi arendamisel või ettevõtte alustamisel.

Koolituse läbiviija Ivar Krustok on töötanud üle 6 aasta digitaalmeedia valdkonnas ja töötanud koos mitmete rahvusvaheliste ettevõtetega nt Carlsberg, Nissan, McDonalds, Sony jpt. Lisaks mitmete Eesti brändidega nagu LHV, Haapsalu Uksetehas, Pro Optika, Premia jpt.
Viimased 2.9 aastat töötas Ivar Nexdis digitaalmeedia juhina ja eelnevalt rahvusvahelises meediaagentuuri ketis OMD. Lisaks on Ivar tootejuht ettevõttes Frank, mille eesmärk on pakkuda väikeettevõtetele võimalikult lihtsat turundusplatvormi. 
Nüüd töötab Ivar Ekspress Meedias tootearenduse ja analüütika osakonna juhina. 
Lisaks eraettevõtlusele on Ivar andnud ka Interneti turunduse ainet Tallinna Ülikoolis. Kursuse eesmärk oli tutvustada õpilastele Interneti turundus baasteadmisi.

Koolitus toimub “Ettevõtlusõpe ning ettevõtlikkuse programm 15.-24.aastastele Keila ning Vasalemma noortele” raames. 
Programmi viib ellu Keila ja Vasalemma noortekeskus koostöös SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskusega (HEAK).
Koostöös toimuvat noorsootöö arendamist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames.

Programmis osalemine on noortele TASUTA!