Kino Maale
29/09/2020
S1 E1
05/11/2020
Kino Maale
29/09/2020
S1 E1
05/11/2020

Sügisvaheaeg noortekeskuses ja noorteka sünnipäev

Ära ole mossis, kui ilm on veidi sompus – Tule hoopis noortekasse! 

Keila Noortekeskus pakub igaks sügisvaheajapäevaks midagi huvitavat teha ja kogeda, aga ka vaadata, sest iga päev vaatame filme festival “Kino maale” raames. 
Filmivalik on üllatuslik, kuid kindlasti saab valik olema parimatest parim! Soovi korral haara kaasa väike snäkk, aga saab üht-teist njämmat osta ka noorteka kohvikust.

Kindlasti võta osa esmaspäevasest “Laborist”, mis on suurepäraseks võimaluseks uute tutvuste loomiseks! “Labor” on täiega lahe ja lõbus!
“Laborit” viib läbi noorsootöötaja Laivi.

Teisipäeval lähme ja sirutame veidi jalgu, kiigutame kõnnirütmis käsi, hingame värkset õhku, naudime meeldivas seltskonnas lahedaid jutuajamisi – lähme teeme ühe meelt ja keha ergutava jalgsimatka! Kindlasti pööra tähelepanu ilmale ja riietu vastavalt sellele! – Et ei hakkaks sul külm, liialt palav, või hoopis et su riided vihmasaju korral kohe läbi ei vettiks. Et sul ikka HEA oleks! 🙂 
Kuna tegemist on GPS-matkaga, siis nutiseadme olemasolul on huvitav jälgida matka kulgu, sest mingi kujundi me kaardirakendusse oma matkaga loome – kuid millise? – See on üllatus, mille saad teada matka lõpus! 😉 Sama lõbus on ka nutiseadmeta, nii et tule igal juhul! 
Matka viivad läbi noorsootöötajad Maarja ja Moonika. 

Tead sa, mis on õunapommid, oled sa neid söönud või lausa ise küpsetanud? Tule valmista ja söö kolmapäeval koos meiega maitsvaid õunapomme! Söögikraam on meie poolt, sina ainult tule kohale! Saladuskatte all ütlen, et see on üks ütlemata maitsev sügismagustoit, mida on üllatavat lihtne ka ise, kodus, valmistada.
Miks õunapommid? – Sest kolmapäev on ülemaailmne õunapäev!
Kokkamist juhendavad noorsootöötajad Maarja ja Moonika.

Neljapäevase päeva pühendame osaliselt tulevasele isadepäevale (8. nov) ja valmistame isadepäeva kaarte. Kui su isa armastab kalal käia või kala süüa, siis on see kaart just talle! Tule meisterda üks vahva ja huvitav isadepäevakaart!
Juhendab noorsootöötaja Maarja.

Jee-jee-jee, REEDEL SÖÖME TORTI! Aga muidugi noortekeskuse SÜNNIPÄEVATORTI! Nimelt noortekeskusel on oktoobris 18. sünnipäev ja see lihtsalt vajab tähistamist! Kes tantsuketsid jalga ajab, hea tuju kaasa võtab ja diskole tuleb, sellele on magus suutäis igal juhul garanteeritud! Tule tantsime koos ja soovime Keila Noortekeskusele “PAAALJU ÕÕNNE SÜNNNIIIPÄEEEVAAAKS!!!”.

Kohtumiseni koolivaheajal noortekas! Võta sõber kaasa! Ja muidugi PEA MEELES: Kui tunned kihelust ninas, aevastad, sul on nohu, kurk kraabib, köhid või sul on mõni muu haigusnäht, siis hoia end ja teisi, ning jää end koju ravima!