Otsime oma meeskonda noorsootöötajat!
05/06/2017
Noortekeskus pakub tööd!
15/08/2017
Otsime oma meeskonda noorsootöötajat!
05/06/2017
Noortekeskus pakub tööd!
15/08/2017

Suvetöötuba: Projektikoolitus “Idee starter”

 

Tänapäeval on ideed odavad. Vähemalt nii räägitakse, sest neid on kõigil, igal pool ja koguaeg. Tõelise väärtuse annab ideele alles teostaja. Kuidas aga jõuda puhtast ideest teostuseni? Kuidas ideed või kontseptsiooni lihvida? Kuidas seda kõike esitada sellisel kujul, et sellele ka teistelt toetust saada? Võib olla need küsimused on need, mis tihti teostusele takistusi loovad. Just nende küsimustega meie kahepäevane projektikoolitus ka tegeleb.

 

Programmi tulemusel suudavad osalejad paremini genereerida ja arendada ideid, esitleda ennast ja enda ettevõtmist ning turundada enda algatusi.
2 päeva jooksul toimub:
– ideede genereerimise ja arendamise töötuba, mille käigus
– genereeritakse algatusideed
– moodustatakse algatusidee ümber meeskonnad
– tehakse esmane turu-uuring – töötatakse välja idee kontseptsioon (kellele, mida, kuidas ja miks?)
– mõeldakse läbi algatuse tegevused, kuluartiklid ja osalejate kaasamise meetodid
– saadakse mentoritelt tagasisidet idee edasi arendamiseks

Koolituse lõppedes on iga meeskond oma idee projektiks vorminud, mis sobib esitamiseks rahastajale. Lisaks on aega mõnusaks koosolemiseks ja Prangli saare avastamiseks.
Koolitaja Harald Lepisk on ettevõtja, ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magister. Tal on 10 aastat kogemust koolituste läbiviimises ning on esinenud enam kui 650 õppesündmusel 12 riigis üle Euroopa.

Koolitusele ootame 15-19 aastasi Viimsi ja Keila noori (10 noort Viimsist ja 10 noort Keilast). Ideaalne on, kui saad tulla juba olemasoleva idee ja meeskonnaga! Sellest pole midagi, kui idee puudub. Lahe seltskond ja inspireeriv koolitaja aitavad selle leida.
Osalustasu 15€ (tagab transpordi saarele, koolituse, majutuse ja toitlustuse).

Registreeru siin: https://goo.gl/uY8Lzq

Prjekti Suve(t)ÖÖ(t)uba rahastab Eesti Noorsootöö Keskus